Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Senior Elite / Male / -90 kg
good
—
(Session 1)
3-191
Gotowy
Alexander Knauf
New York Athletic Club
Wygrana przez Ippon - 02:53
Geronimo Saucedo Becerra Judo Club
Senior Elite / Female / -70 kg
good
—
(Session 1)
7-151
Gotowy
Chantal Wright
Semper Fortis Judo
Wygrana przez Ippon - 01:16
Isabella Garriga Texas A&M Judo Team
Senior Elite / Male / -100 kg
good
—
(Session 1)
2-195
Gotowy
LA SMITH
Becerra Judo
Wygrana przez Ippon - 03:29
Nathaniel Keeve New York Athletic Club
Senior Elite / Male / -73 kg
good
—
(Session 1)
4-157
Gotowy
Ruslan Korotich
Revolution dojo
Wygrana przez Ippon - 02:00
Steve Matanga Bongibo Kai judo
Senior Elite / Male / -73 kg
good
—
(Session 1)
4-158
Gotowy
Gevork YAGUBYAN
Glendale Judo Academy
Wade Allison Eastside Dojo Wygrana przez Ippon - 01:02
Senior Elite / Female / -57 kg
good
—
(Session 1)
8-154
Gotowy
Leana Nelson
Top Game Martial Arts
Wygrana przez Ippon - 01:58
Inara Bardai Tritton Judo
Senior Elite / Male / -81 kg
good
—
(Session 1)
1-164
Gotowy
Edwin Vallejo
Sport Judo
Zwycięstwo przez Hansokumake - 07:27
Unknown User IJC Martial Arts
Senior Elite / Female / -48 kg
good
—
(Session 1)
5-181
Gotowy
Giovanna Prado
Ki itsu sai National training center
Harlee Hiller Cohen Brothers Judo Club Zwycięstwo przez Hansokumake - 05:42
Senior Elite / Male / -90 kg
good
—
(Session 1)
3-192
Gotowy
Ian Bouton
Becerra Judo Club
Kyrylo Weselowski Szulinski Martial Arts Academy Wygrane przez Wazari - 06:00
Senior Elite / Male / -73 kg
good
—
(Session 1)
4-159
Gotowy
Ruslan Korotich
Revolution dojo
Isaac Carmichael Pedro's Judo Center Wygrana przez Ippon - 00:48
Senior Elite / Male / -81 kg
good
—
(Session 1)
1-166
Gotowy
Sergiy Nyzhnyk
Nakano Judo Academy
Wygrana przez Ippon - 02:35
GOTALOWIA Aboubakre Revolution dojo
Senior Elite / Male / -100 kg
good
—
(Session 1)
2-193
Gotowy
Nurlykhan Suiinbay
Olymp Fight Club
Unknown User Ki itsu sai National training center Wygrana przez Ippon - 04:30
Senior Elite / Male / -60 kg
good
—
(Session 1)
8-148
Gotowy
JR Foster
Pedro's Judo Center
Christopher Velazco Ki itsu sai National training center Wygrana przez Ippon - 02:53
Senior Elite / Male / -73 kg
good
—
(Session 1)
4-160
Gotowy
Ej Lynch
Liam Wright Semper Fortis Judo Wygrana przez Ippon - 01:48
Senior Elite / Male / -73 kg
good
—
(Session 1)
4-161
Gotowy
Wade Allison
Eastside Dojo
Isaac Carmichael Pedro's Judo Center Wygrana przez Ippon - 00:47
Senior Elite / Male / -90 kg
good
—
(Session 1)
3-193
Gotowy
Kyrylo Weselowski
Szulinski Martial Arts Academy
Wygrana przez Ippon - 03:51
Geronimo Saucedo Becerra Judo Club
Senior Elite / Male / -100 kg
good
—
(Session 1)
2-194
Gotowy
Luis Vega
Baragua Judo
Tokuzo Takahashi Los Angeles Tenri Judo Dojo Wygrana przez Ippon - 03:29
Senior Elite / Female / -57 kg
good
—
(Session 1)
8-155
Gotowy
Elizabeth Cesta
Docs gym
Noran Elmahroukey NYAC Wygrana przez Ippon - 05:00
Senior Elite / Male / -73 kg
good
—
(Session 1)
4-162
Gotowy
Isaac Carmichael
Pedro's Judo Center
Ej Lynch Wygrana przez Ippon - 00:20
Senior Elite / Male / -60 kg
good
—
(Session 1)
Gotowy
Joshua Yang
LA JUDO CLUB
Wygrana walkowerem
Christopher Velazco Ki itsu sai National training center
Senior Elite / Female / -48 kg
good
—
(Session 1)
5-182
Gotowy
Giovanna Prado
Ki itsu sai National training center
Zwycięstwo przez Hansokumake - 02:11
Harlee Hiller Cohen Brothers Judo Club
Senior Elite / Male / -73 kg
good
—
(Session 1)
4-163
Gotowy
Liam Wright
Semper Fortis Judo
Wygrana przez Ippon - 01:16
Ej Lynch
Senior Elite / Male / -81 kg
good
—
(Session 1)
1-167
Gotowy
Johan Silot
Pedro's Judo Center
Damian Szwarnowiecki Szulinski Martial Arts Academy Wygrana przez Ippon - 07:32
Senior Elite / Female / -57 kg
good
—
(Session 1)
8-156
Gotowy
Dakota Hull
Gracie Judo USA
Inara Bardai Tritton Judo Wygrana przez Ippon - 06:04
Senior Elite / Male / -100 kg
good
—
(Session 1)
2-196
Gotowy
Unknown User
Ki itsu sai National training center
Wygrana przez Ippon - 00:49
Tokuzo Takahashi Los Angeles Tenri Judo Dojo
Senior Elite / Male / -81 kg
good
—
(Session 1)
1-168
Gotowy
Bektur Rysmambetov
Cohen Brothers Judo Club
Mohab Elnahas Judo Canada Zwycięstwo przez Hansokumake - 03:16
Senior Elite / Female / -57 kg
good
—
(Session 1)
8-157
Gotowy
Mady Perry
Jefferson City Judo Club
Victoria Liu Bridgetown Judo Wygrana przez Ippon - 00:56
Senior Elite / Male / -81 kg
good
—
(Session 1)
1-169
Gotowy
Bryan Davis
Los Angeles Tenri Judo Dojo
Zwycięstwo przez Hansokumake - 03:47
Edwin Vallejo Sport Judo
Senior Elite / Female / -57 kg
good
—
(Session 1)
8-158
Gotowy
Katie Gomez
San Jose State University Judo
Elizabeth Cesta Docs gym Wygrana przez Ippon - 00:50
Senior Elite / Male / -90 kg
good
—
(Session 1)
3-194
Gotowy
Alexander Knauf
New York Athletic Club
Wygrane przez Wazari - 05:55
Kyrylo Weselowski Szulinski Martial Arts Academy
Senior Elite / Female / -57 kg
good
—
(Session 1)
8-159
Gotowy
Tasha Cancela
Ki itsu sai National training center
Wygrana przez Ippon - 00:43
Leana Nelson Top Game Martial Arts
Senior Elite / Female / -57 kg
good
—
(Session 1)
8-160
Gotowy
Stephanie Ni
Becerra Judo Club
Noran Elmahroukey NYAC Wygrana przez Ippon - 01:25