Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
JR Novice / Male / 2015 / 25-26 kg
good
—
(Session 1)
3-23
Gotowy
Altair Kaparov
European Judo Academy
Jaiten Sher Cohen Brothers Judo Club Wygrana przez Ippon - 00:09
JR / Male / 2015-2016 / 23-25 kg
good
—
(Session 1)
8-8
Gotowy
Dylan Lachance-Fernandez
Ki itsu sai National training center
Wygrane przez Wazari - 03:00
HRYSTOFFER RADEV Cohen Brothers Judo Club
JR Novice / Male / 2015-2016 / 22-23 kg
good
—
(Session 1)
6-12
Gotowy
Brody Cohen
Cohen Brothers Judo Club
Wygrana przez Ippon - 00:45
Rayyan Galal Eastside Dojo
JR Novice / Male / 2012-2014 / 35-40 kg
good
—
(Session 1)
2-28
Gotowy
Mason Escamilla
Fort Worth Judo Club
Lucas Mittleider Sioux Falls Hapkido & Judo Club Wygrana przez Ippon - 01:57
JR / Male / 2011-2012 / 50-52 kg
good
—
(Session 1)
5-21
Gotowy
NIKOLOZ TSKARUASHVILI
Cohen Brothers Judo Club
Wygrana przez Ippon - 01:12
Jack He Westlake Judo Club LLC
JR Novice / Male / 2012-2014 / 35-40 kg
good
—
(Session 1)
2-30
Gotowy
Ryker Brink
Welcome Mat Judo Club
Ishaaq Ayoub Westlake Judo Club LLC Wygrana przez Ippon - 00:06
JR Novice / Male / 2012-2013 / 28-32 kg
good
—
(Session 1)
6-21
Gotowy
Preston Bricker
Ruben Martin Judo Training Center
Hunter Long Downtown Martial Arts Academy Wygrana przez Ippon - 00:35
JR Novice / Female / 2014-2015 / 18-21KG
good
—
(Session 1)
3-30
Gotowy
Jasmine Burk
Iron forged martial arts
Emiliana Eleazar-Steffen Menomonee Judo Club-USA Judo Paralympic Training Site Wygrana przez Ippon - 01:16
JR / Male / 2012-2014 / 30-34 kg
good
—
(Session 1)
4-19
Gotowy
Samuel Serobian
Olymp Fight Club
Zwycięstwo przez Hansokumake - 04:32
Iaromir Zhukovskii Cohen Brothers Judo Club
JR / Male / 2011-2012 / 50-52 kg
good
—
(Session 1)
5-22
Gotowy
Khantenger Erdembilegt
Washington Judo Academy
Wygrana przez Ippon - 00:06
James Sisneros Front Range Judo
JR Novice / Male / 2012-2013 / 28-32 kg
good
—
(Session 1)
6-22
Gotowy
Aaron Kleinhenz
Capital City Judo
Chris Yamalyan Hayastan MMA Academy Wygrana przez Ippon - 00:11
JR / Male / 2010-2011 / 45-49 kg
good
—
(Session 1)
5-24
Gotowy
Jack Lawrence
Cohen Brothers Judo Club
Wygrana przez Ippon - 00:34
Stiles Deneault Reding Martial Arts
JR / Male / 2015-2016 / 23-24 kg
good
—
(Session 1)
1-20
Gotowy
Lincoln Projansky
Cohen Brothers Judo Club
Wygrane przez Wazari - 03:00
Edward Zalinyan Glendale Judo Academy
JR Novice / Male / 2013-2014 / 34-36 kg
good
—
(Session 1)
2-32
Gotowy
Joe Taheny
Tohkon Judo Academy
Wygrana przez Ippon - 00:28
Rafael Mkrtchyan Olymp Fight Club
JR / Male / 2010-2011 / 45-49 kg
good
—
(Session 1)
5-25
Gotowy
Arthur Vartanyan
Olymp Fight Club
Mihail Belyakov DARFIGHT Wygrana przez Ippon - 00:35
JR / Male / 2010-2013 / 56-59 kg
good
—
(Session 1)
8-17
Gotowy
Jaden Garcia
Guerreros Judo Club
Wygrane przez Wazari - 03:00
Ethan Besnoff Sioux Falls Hapkido & Judo Club
JR / Male / 2011-2012 / 36-40 kg
good
—
(Session 1)
6-26
Gotowy
Xavier Brown
Pan-Afrikan Judo
Maksim Komarov Cohen Brothers Judo Club Wygrana przez Ippon - 01:47
JR Novice / Male / 2015 / 25-26 kg
good
—
(Session 1)
3-25
Gotowy
Alexis Ortiz
Becerra Judo Club
HRYSTOFFER RADEV Cohen Brothers Judo Club Wygrana przez Ippon - 02:43
JR / Male / 2012-2013 / 28-30 kg
good
—
(Session 1)
7-18
Gotowy
Eli Trayvas
European Judo Academy
Maxim Bokun DARFIGHT Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
JR / Male / 2010-2013 / 56-59 kg
good
—
(Session 1)
8-18
Gotowy
Derrick Coronado
Becerra Judo Club
Wygrana przez Ippon - 00:29
Ryan Chen USA Stars East
JR Novice / Male / 2012-2014 / 35-40 kg
good
—
(Session 1)
2-29
Gotowy
Lucas Mittleider
Sioux Falls Hapkido & Judo Club
Wygrana przez Ippon - 01:16
Maddox Tamura Sioux Falls Hapkido & Judo Club
JR / Male / 2015-2016 / 23-24 kg
good
—
(Session 1)
1-19
Gotowy
Davit Sardaryan
European Judo Academy
Dylan Lachance-Fernandez Ki itsu sai National training center Wygrana przez Ippon - 01:37
JR / Male / 2012-2014 / 30-34 kg
good
—
(Session 1)
4-20
Gotowy
Josiah Rodriguez
Becerra Judo Club
Wygrana przez Ippon - 01:16
Ilan Peregoudov Cohen Brothers Judo Club
JR / Male / 2012-2013 / 28-30 kg
good
—
(Session 1)
7-20
Gotowy
Mushegh Simonyan
Glendale Judo Academy
Wygrana przez Ippon - 00:22
Hunter Long Downtown Martial Arts Academy
JR / Male / 2011-2012 / 36-40 kg
good
—
(Session 1)
6-27
Gotowy
Anshu Prakash
Tri-Valley Judo
Jory New Eastside Dojo Wygrana przez Ippon - 01:33
JR / Female / 2012-2013 / 36-39KG
good
—
(Session 1)
2-37
Gotowy
Gabrielle Monthe Noussi
Fort Worth Judo Club
Wygrana przez Ippon - 00:31
Kourtney Kim After School Judo Academy
JR / Male / 2010-2013 / 56-59 kg
good
—
(Session 1)
8-19
Gotowy
Maxim Stepanenko
USA Stars of Salt Lake
Alex KO LA JUDO CLUB Wygrana przez Ippon - 01:13
JR / Male / 2010-2011 / 45-49 kg
good
—
(Session 1)
5-26
Gotowy
Ilhan Rahmanov
European Judo Academy
Wygrana przez Ippon - 01:38
Daniil Houtsma Gracie Judo USA
JR / Male / 2012-2013 / 28-30 kg
good
—
(Session 1)
7-19
Gotowy
Kyle Ambriz
Eastside Dojo
Wygrana przez Ippon - 01:15
Wyatt Brasseux Tulsa Judo Club
JR Novice / Male / 2013-2014 / 34-36 kg
good
—
(Session 1)
2-33
Gotowy
Joe Taheny
Tohkon Judo Academy
Wygrana przez Ippon - 00:54
Wyatt Wulzer Reding Martial Arts
JR / Male / 2010-2013 / 56-59 kg
good
—
(Session 1)
8-20
Gotowy
Jaden Garcia
Guerreros Judo Club
Cambian Gonzalez Denton Jr Optimist Judo Club Wygrana przez Ippon - 00:30
JR / Male / 2015-2016 / 23-24 kg
good
—
(Session 1)
1-21
Gotowy
Lukas Bricker
Ruben Martin Judo Training Center
Wygrane przez Wazari - 03:00
Drew Nishimura Washington Judo Academy