Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Junior Male 2013-2014/ 36-40kg
(Session 1)
1-79
Završeno
Andrew Ramirez
Champion Martial Arts & Fitness
Pobedio po Ippon - 00:22
Alex Ward Eastside Dojo
Junior Male 2014-2014/ 19-22kg
(Session 1)
1-82
Završeno
Daniel Tong
Eastside Dojo
Sulaiman Shakhzodi Eastside Dojo Pobedio po Ippon - 00:18
Junior Male 2011-2012/ 34-37kg
(Session 1)
3-75
Završeno
Logan Taylor
Ruben Martin Judo Training Center
Mahdy Kadim Fort Worth Judo Club Pobedio po Ippon - 00:36
Junior Male 2007-2009 /60-64kg
(Session 1)
3-80
Završeno
Jayden Cruz
Becerra Judo Club
Ryan Dyer Fort Worth Judo Club Pobedio po Ippon - 00:14
Junior Male 2006-2008 /66-69kg
(Session 1)
2-71
Završeno
Josue Cedeno
Fort Worth Judo Club
Pobedio po Ippon - 02:08
Noe Mesa Okuri Judo
Junior Male 2008-2009 /52-58kg
(Session 1)
2-74
Završeno
Darius Mosley
Eastside Dojo
Luke Mitchell Fort Worth Judo Club Pobedio po Ippon - 01:13
Junior Male 2007-2008 /48-49kg
(Session 1)
1-84
Završeno
Joshua Reid
Reding Martial Arts
Yoav Binyamin Fort Worth Judo Club Pobedio po Ippon - 02:30
Junior Male 2011-2012/ 34-37kg
(Session 1)
3-76
Završeno
Xavier Brown
N/A
Nicolas Idehen Fort Worth Judo Club Pobedio po Ippon - 01:09
Junior Male 2010-2011 /56-58kg
(Session 1)
1-85
Završeno
Derrick Coronado
Becerra Judo Club
Pobedio po Ippon - 00:10
Cambian Gonzalez Denton Jr Optimist Judo Club
Junior Female 2013/ 38-43kg
(Session 1)
2-76
Završeno
Addison Brown
Fort Worth Judo Club
Gabrielle Monthe Noussi Fort Worth Judo Club Pobedio po Ippon - 00:09
Junior Male 2006-2008 /66-69kg
(Session 1)
2-72
Završeno
Noe Mesa
Okuri Judo
Francisco Coronado Becerra Judo Club Pobedio po Ippon - 00:08
Junior Male 2010-2011 /56-58kg
(Session 1)
Završeno
Derrick Coronado
Becerra Judo Club
Pobeda bez borbe - 00:16
Cambian Gonzalez Denton Jr Optimist Judo Club
Junior Male 2008-2009 /52-58kg
(Session 1)
2-75
Završeno
Luke Mitchell
Fort Worth Judo Club
Pobedio po Ippon - 00:59
Braeden Lewis N/A
Junior Female 2013/ 38-43kg
(Session 1)
2-77
Završeno
Addison Brown
Fort Worth Judo Club
Gabrielle Monthe Noussi Fort Worth Judo Club Pobedio po Ippon - 00:49
Masters / Female / 1985-1988 / 57-63KG
(Session 1)
1-86
Završeno
Katie Carey
Louisiana Judo Club
Kalah Thompson No Club/Unaffiliated Pobedio po Ippon - 00:27
Junior Male 2005-2006 /66-78kg
(Session 1)
2-78
Završeno
Oren Landry
Louisiana Judo Club
Ronin Austin Eastside Dojo Pobedio po Ippon - 00:50
Junior Male 2007-2009 /60-64kg
(Session 1)
3-81
Završeno
Marcus Parks
Eastside Dojo
Pobedio Odlukom - 05:00
JULIO G. VELO Eastside Dojo
Masters / Male / 1962-1970 / 76-80KG
(Session 1)
1-88
Završeno
Scott Coleman
Fort Worth Judo Club
Pobedio po Ippon - 01:21
Arturo Del Barrio Champion Martial Arts & Fitness
Junior Male 2005-2008 /90-90kg
(Session 1)
2-80
Završeno
Konner Sherman-Morgan
Ruben Martin Judo Training Center
Vaughn Zuffoletti Becerra Judo Club Pobedio po Ippon - 00:50
Junior Male 2007-2009 /60-64kg
(Session 1)
3-82
Završeno
Ryan Dyer
Fort Worth Judo Club
Pobedio po Ippon - 01:09
Gabriel Foster St. Martin Martial Arts Academy
Junior Male 2011-2012/ 34-37kg
(Session 1)
3-77
Završeno
Jory New
Eastside Dojo
Pobedio po Ippon - 00:07
Mahdy Kadim Fort Worth Judo Club
Junior Male 2005-2006 /66-78kg
(Session 1)
2-79
Završeno
Oren Landry
Louisiana Judo Club
Ronin Austin Eastside Dojo Pobedio po Ippon - 01:51
Masters / Female / 1985-1988 / 57-63KG
(Session 1)
1-87
Završeno
Katie Carey
Louisiana Judo Club
Kalah Thompson No Club/Unaffiliated Pobedio po Ippon - 00:54
Junior Male 2007-2009 /60-64kg
(Session 1)
3-83
Završeno
JULIO G. VELO
Eastside Dojo
Pobedio po Ippon - 00:59
Jayden Cruz Becerra Judo Club
Masters / Male / 1962-1970 / 76-80KG
(Session 1)
1-89
Završeno
Scott Coleman
Fort Worth Judo Club
Pobedio po Ippon - 00:49
Arturo Del Barrio Champion Martial Arts & Fitness
Junior Male 2005-2008 /90-90kg
(Session 1)
2-81
Završeno
Konner Sherman-Morgan
Ruben Martin Judo Training Center
Vaughn Zuffoletti Becerra Judo Club Pobedio po Ippon - 00:22
Junior Male 2007-2009 /60-64kg
(Session 1)
3-84
Završeno
Ryan Dyer
Fort Worth Judo Club
Pobedio po Ippon - 00:47
Marcus Parks Eastside Dojo
Masters / Male / 1968-1984 / +100KG
(Session 1)
2-82
Završeno
Luis Acosta
Becerra Judo Club
HECTOR NEGRON MSHQ Judo Pobedio po Ippon - 00:38
Masters / Male / 1968-1984 / +100KG
(Session 1)
2-83
Završeno
Timothy Webb
Westlake Judo Club LLC
Pobedio po Ippon - 00:34
Marquis Wynne Okuri Judo
Junior Male 2011-2012/ 34-37kg
(Session 1)
3-78
Završeno
Jory New
Eastside Dojo
Pobedio po Ippon - 00:28
Xavier Brown N/A
Senior Novice (below brown belt) / Female / -70 kg
(Session 1)
1-92
Završeno
Carissa Juarez
Pobedio po Ippon - 01:39
Brittney Chapman Ruben Martin Judo Training Center
Junior Male 2007-2009 /60-64kg
(Session 1)
3-85
Završeno
Gabriel Foster
St. Martin Martial Arts Academy
Jayden Cruz Becerra Judo Club Pobedio po Ippon - 01:17